O nás

Přepravě osob v oblasti cestovního ruchu se úspěšně věnujeme již 15 let.

Zajišťujeme transfery na úrovni individuální i skupinové přepravy v rámci České republiky i Evropské unie. Naše vozy řídí zkušení řidiči, kteří disponují česko-ruskou jazykovou vybaveností.

Svým klientům poskytujeme maximální servis v oblasti přepravy osob z / na letiště Praha či Karlovy Vary, exkurzí po celé České republice i do států Evropské unie, zajistíme služby průvodce či rezervaci ubytování.

 

NAŠE MOTTO ZNÍ:

Šťastné návraty z vašich cest.

Naše vozy

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

TRANSFER KARLOVY VARY
Jana Havelková Beránková
K Panelárně 351
362 32 Otovice, Česká Republika
IČ: 692 75 807

Email:
transferkarlovyvary@email.cz
JANA
Tel.: +420 775 180 562 (Po-Ne 08:00 - 20:00 hod)
Jazyky:

MARTINA
Tel.: +420 727 990 424 (Po-Ne 08:00 - 20:00 hod)
Jazyky:

 

Reference / partneři

"Milá paní Havelková, chci vám touto cestou poděkovat za spolehlivý a příjemný transfer z letiště Praha do Karlových Varů. Neplánovaně jsem se potřebovala dostat z Mnichova (Germany) do Prahy a rychle do KV a s vaší firmou vše proběhlo bez potíží. Určitě využiji vaše služby i v budoucnosti. Přeji hodně dalších spokojených klientů."
S pozdravem Milena Kalisch

"Byla jsem hosty našeho hotelu požádána vyjádřit velký dík firmě Transport Karlovy Vary za skvělý servis při náhlé rodinné tragédii a nutnosti okamžitého návratu do domoviny. Několik minut po objednání transferu na pražské letiště dorazil vůz k hotelu, řidič naložil zavazadla a včas a bezpečně hosty dovezl na letecký spoj. Velice děkuje celá rodina Loisin."
Rezervační manažerka hotelu Heluan a Ester v Karlových Varech, Lucie Rziebová

"I have used the Transfer Karlovy Vary service from Nuremberg to Karlovy Vary. Great satisfaction. Thanks and highly recommended."
Tom Raynolds

"На этой неделе мы воспользовались услугами компании КВ-Трансферы и очень довольны своим выбором. Вежливый водитель, чистота в авто и максимальный комфорт приятно удивили нас. Надеемся стать Вашими постоянными клиентами. Желаем процветания!"
С уважением, Елена T.

 

365 dní v roce

jsme vám stále k dispozici

online nebo telefonicky

Vaše pohodlí je naše radost.

Rezervujte nyní!