O nás

Přepravě osob v oblasti cestovního ruchu se úspěšně věnujeme již 15 let

Zajišťujeme transfery na úrovni individuální i skupinové přepravy v rámci České republiky i Evropské unie. Naše vozy řídí zkušení řidiči, kteří disponují česko-ruskou jazykovou vybaveností.

Svým klientům poskytujeme maximální servis v oblasti přepravy osob z / na letiště Praha či Karlovy Vary, exkurzí po celé České republice i do států Evropské unie, zajistíme služby průvodce či rezervaci ubytování.

 

Naše motto zní:

Šťastné návraty z Vašich cest.

Poskytované služby

 1. Jsme česká dopravní agentura působící v oblasti přepravy osob od roku 2001

  Specializujeme se na přepravu osob na letiště Václava Havla v Praze, Karlových Varů, ale i jiná česká nebo evropsá letiště. Zajišťujeme transfery z autobusového i vlakového nádraží, do kteréhokoliv hotelu v Karlových Varech či místa Vašeho bydliště a zpět.
 2. Stálými klienty využívající naše služby jsou cestovní agentury, hotely, pensiony, společnosti, ale i soukromé osoby

  Také organizujeme exkurze po České republice nebo zajímavých destinací v rámci EU. Našimi průvodci jsou buď ruští rodilí mluvčí či rusky hovořící čeští občané.
 3. Poskytujeme veškeré informace o zajímavých historických, kulturních či ekonomických faktech

  Naše společnost nabízí využití služeb okružních jízd po městech a památkách. Transfery ušité na míru klientům za pamětihodnostmi, zajímavostmi a krásami nejen Čech a Moravy, ale i celé EU.
 4. Naši řidiči jezdí vždy včas a bezpečně

  Disponujeme pohodlnými a prostornými vozy vybavenými bezpečnostními pásy a klimatizací. Přistavení čistého vozu v perfektním technickém stavu je samozřejmostí. Naši řidiči mají profesionální přístup k bezpečné a pohodlné jízdě a drží se našeho motta: "šťastné návraty z Vašich cest".
 5. Všech našich klientů si hluboce vážíme a nasloucháme jejich potřebám

  Za služby v brzkých ranních nebo pozdních nočních hodinách neúčtujeme žádné poplatky. Stejně tak neúčtujeme žádné příplatky za čekání na letištních či nádražních halách.
 6. Přepravní služby, případně formu spolupráce vždy ochotně upravíme dle přání klienta, aby vyhovovaly i těm nejnáročnějším požadavkům

  Klademe důraz na profesionalitu, spolehlivost a osobní přístup ke klientovi.

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

TRANSFER KARLOVY VARY
Jana Havelková Beránková
K Panelárně 351
Otovice 362 63, Česká republika
Email: info@transferkarlovyvary.cz
Mobil: +420 775 180 562
IČ: 692 75 807

365 dní v roce

Jsme Vám stále k dispozici.

Vaše pohodlí je naše radost.

rezervujte nyní!